Иногда сидишь дома и думаешь: вот бы сейчас куда-нибудь рвануть… в Египет там или в Турцию, но очень мало людей так же сидят и думают, куда бы рвануть в Украине. Просто давно уже у людей сложилось  весьма ошибочное мнение, что рядом с домом нет ничего интересного, или еще хуже: что может быть интересного в Украине?  А стоит всего лишь выйти за пределы своего населенного пункта и посмотреть вокруг. Взять рюкзачок и пойти куда глаза глядят. Самые красоты – это, конечно же, Крым и Карпаты, но в других областях тоже есть на что посмотреть.

КИЕВСКОЕ МОРЕ
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
посмотреть
Previous
Next
  • Пересування людей у пішому поході - Нещодавно розпитував своїх знайомих про те, які питання їх цікавитимуть насамперед, якщо їм раптом запропонують піти в похід на кілька днів. Найчастішим питанням виявилося: скільки ми йтимемо і яку відстань ми маємо проходити за день? Тут я трохи задумався... а справді, непідготовлена людина, звичайно ж, не пройде стільки кілометрів, скільки проходить досвідчений турист. Тому спробуємо розібратися у цьому питанні разом.
  • Треккінг, хайкінг Й бэкпекінг - Всі ці три терміни, в принципі, означають піше пересування.
  • Фліс. Його Властивості - Флісом називають синтетичну “вовну” з поліестерного мікроволокна. Замість того, щоб вбирати вологу, як це роблять більшість тканин, фліс виводить її назовні.
  • termobele1 вибираємо термобілизну - Насправді, вибрати термобілизну (не просто ту, яка сподобалася зовні, а й ту, яка буде максимально комфортною у певній ситуації) не така вже й проста.
  • 1 Обличчя Києву - Кожне місто, як і людина, має свою долю та своє призначення.